بهترین وکیل کیست


بهترین وکیل تهران باید متخصص در همه زمینه ها باشد و بتواند براحتی تمامی قانون ها را بلد باشد و در دادگاهها با اعتماد به نفس کامل صحبت کند و از حق موکل خود دفاع کند.

۲- هیچگاه صرفاً به تبلیغاتی كه یك وكیل كرده است اكتفا نكنید. تبلیغات تلویزیونی ، اینترنتی و سایر رسانه های گروهی معیار و ملاك مناسبی برای تحقیق نیستند. می توانید به كانون وكلای دادگستری مراجعه كنید و در مورد سابقه وكیلی كه قصد انتخاب آن را دارید مطلع شوید.

۳- سن و جنس وكیل ( زن یا مرد بودن ) ملاك ومعیار مناسبی برای خوب بودن یا بد بودن بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران نیست. گاهی اوقات یك وكیل تحصیل كرده جوان بسیار می تواند از یك وكیل سالخورده و به ظاهر با تجربه به كار شما بیاید.  زن یا مرد بودن وكیل نیز خیلی اهمیت ندارد و ملاك علم ، شهرت و حسن خلق اوست.

بهترین وکیل تهران

شما برای پیدا کردن بهترین وکیل تهران کافی است در گوگل سرچ کنید و براحتی بهترین وکیل تهران و ایران را پیدا کنید. یکی از برترین موسسات که دارای وکلای مجرب و حرفه ای است و در هر دپارتمان خود دارای وکلای مجرب است.

لازم است اگر کاری انجام پذیر نیست و از همان ابتدا مشخص است که به نتیجه لازم نمی رسد؛ وکیل وانمود به انجام آن نکند و قول بیهوده به موکل ندهد. نتیجه کار را همانطور که می بیند به موکل بگوید و نیازی نیست که صد درصد قول برنده شدن در دعوا را به موکل بدهد.

یک وکیل خوب سعی در گمراه کردن قاضی یا پیچیده کردن پرونده یا به بیراهمه کشاندن آن نخواهد داشت. مهمترین ویژگی یک وکیل خوب مورد اعتماد بودن وی می باشد. این امر مستلزم وجود صداقت، امانت و احساس مسئولیت پذیری در وکیل می باشد. 

جهت خواندن مقاله به صورت کامل به سایت تهران وکیل به نشانی {چگونه بهترین وکیل تهران را پیدا کنیم – موسسه حقوقی تهران وکیل} مراجعه کنید.

[ دوشنبه پانزدهم اردیبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۱۴:۲۳ ] [ ساناز ] [ ]Source link