لباس SCL Global برتن لکسوس NX و RX


به منشا «رادان موتور»،لکسوس در سال‌های گذشته با طراحی‌های نوین و منحصربه‌فردی که انجام داده، نظر طیف بیشتری از علاقه‌مندان به خودروهای لوکس و مدرن را به جهت خود کشانده است. اما این تغییر زبان طراحی بدین معنا نیست که تیونرها دست از کار کشیده‌اند و به افکار تغییر محصولات نو این کمپانی نباشند. SCL Global که تیونری روسی است، به تازگی با معرفی پکیج‌های ارتقای لکسوس NX و RX توانسته ظاهری اغراق‌آمیزتر از گذشته برای این محصولات رقم بزند.

این شرکت روسی کیت بدنه خودرو لکسوس RX را Goemon اسم‌گذاری کرده، بارزترین بخش در این کیت، طراحی قسمت جلوی خودرو است زیرا از جلوپنجره چندوجهی با خطوطی که چشم را به مرکز آن سوق می‌دهد، بهره می‌برد. اسپلیتر کوچک در زیر و درکنار آن ورودی‌های کوچولو هوا وجود دارد. کاپوت دارای خطوط تیزی است که به جهت شیشه جلو متمایل می‌شوند. 
در عقب، شکل دندانه‌دار به اسپویلر سقفی داده و اسپویلر تزئین‌شده در زیر پنجره قرار گرفته است. دیفیوزر نو با شکاف‌های عمودی و دهانه‌ای در مرکز برای اگزوز نیز وجود دارد. 

کوتارو اسم کیت بدنه لکسوس NX و ازنظر ظاهری کاملا مشابه کیت قبلی است. جلوپنجره آن مانند خودرو لکسوس RX، دارای طرحی پیچیده از عناصر عمودی و افقی است که چشم را به جهت مرکز طراحی هدایت می‌کند. اسپلیتر با داشتن شکل بازتر نسبت به Goemo، کمی متفاوت است. بااین‌حال، قوس‌های گلگیر بسته‌ای هنوز هم در کیت نو حاضر هستند. قطعات موجود در قسمت عقب شامل اسپویلر سقفی نو با لبه‌هایی است که به قطعه‌ای مشابه در زیر پنجره منتهی می‌شود.