وکیل آنلاین چت رایگان تهران وکیل


وکیل آنلاین چت رایگان :

در وکیل آنلاین شما می توانید براحتی و با کمترین هزینه به صورت آنلاین از مشاوره حقوقی رایگان استفاده کنید و در صورت تخصصی بودن با پرداخت اندکی مبلغ براحتی پرداخت کنید.

سایرمطلب مربوط به نوع وکالت می باشد. وکالت یا به شیوه مطلق هست یا مقید. الان می خواهیم دربـاره وکالت مطلق در فروش صحبت کنیم، به این مفهوم که فردی به فـرد دیگری بطور مطلق وکالت می دهد که مال او را بفروشد و به او در گزینش مشتـری و ثمنی که قرار هست اخذ نماید و غیره اصطلاحا اختیار تام می دهد ؛ حال مسئله این هست که آیا وکیل پایه یک دادگستری آنلاین چت حق دارد خود را مشتـری مال قرار دهد و مال را خریداری کند یا خیر؟ جـواب این هست که حق ندارد مگر اینکه بهای کالا مشـخص باشد و مظنّه بورسی داشته باشد ، در این صورت وکیل آنلاین چت رایگان خواهـد توانست خود طرف معامله واقع شود ، بـعد وکیل آنلاین چت می بایست دقت نماید مشاهده کند عین مظنه بورسی ( مظنه بورسی یعنی برای مثال اکثریت اجتماع از مقدار ثمن آن مطلع باشند و هزینه عرفی و بازاری آن را بدانند  ) دارد یا نه؟ حال مشاهده کنیم جـواب این سوال که پرسش کارشناسی ارشد همه ی سـال ۸۶ است چیست ؟ { بر حسب وکالت نامه ، وکیل آنلاین چت خواهـد توانست مورد وکالت را به هر مبلغ و به هر کس که صلاح بداند بفروشد ؛ وکیل هم مورد وکالت را با یک پنجم بهای واقع به خود می فروشد حال وضعیت این بیع چطور هست ؟ } در این پرسش چند نکته قابل برداشت هست ، اولا از سیاق عبارت این مفهوم برداشت می شود که نوع وکالت ، مطلق هست اما نکته ای که وجود دارد این هست که نمی دانیم بهای کالا مظنه بورسی دارد یا خیر ؟ ما چنان چه علم نداشته باشیم که مظنه بورسی وجود دارد یا نه  می بایست اصل نداشتن را جاری کنیم و بنا را بر این بگذاریم که در وقـت بیع مال حاوی هزینه معینی نشده است اما چون در اینجا گفته وکیل آنلاین چت به صورت رایگان به یک پنجم هزینه واقعی عین فروخته فاز این رو مال حاوی هزینه معین بوده است.

وکیل آنلاین

می توانید جهت خواندن کامل مقاله به وب سایت حقوق تهران وکیل مراجعه کنید و یا روی لینک وکیل آنلاین چت – موسسه حقوقی تهران کلیک کنید و از تمامی مطالب استفاده کنید.

[ دوشنبه هشتم اردیبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۱۴:۳۴ ] [ ساناز ] [ ]Source link